KONST / Litografier / Färglitografi 17537121
nr 1753 7121
Yrjö Edelmann
(1941-2016), Sverige
Signerad, numrerad 728/1500, paket. Färglitografi, bildmått: 56x40 cm, yttermått inklusive ram: 70x53 cm
Utrop:
1.800 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 19 januari 2026
kl 18:25:10
1.200 kr
1.300 kr
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 800 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 800 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Yrjö Edelmann
Läs mer om Yrjö Edelmann